A Prodüksiyon - Organizasyon - Reklam - Prompter Plastik - Bilgisayar San. Tic.

Tel: +90 212 221 43 06  

Gsm:+90 542 512 11 92  

E-Mail: atesrally@hotmail.com 

English

French

German

Italian

Japanese

Spanish

 

 

İn-Car-Cam

Ralli, pist yarışı, reklam-klip-dizi çekimlerinde ve aksiyon sahnelerinde araçların içerisine veya dışında herhangibir noktaya yerleştireceğimiz parmak kamera ile radikal çekimler yapmak mümkündür. 1999 yılından bu yana ralli, pist yarışı, otomobil programı çekimlerinde bizzat görev almış ekibimiz tarafından uygulanan in-car-cam, amaca uygun çekim yapmanızı ve aksiyon sahnelerinde istediğiniz hız efektini görüntüye yansıtmanızı sağlar. Araç içi çekimlerinizde hareket alanının dar olması nedeni ile büyük kameralardan alamayacağınız açıları parmak kamera ile olşturabilirsiniz. Parmak kamera arcın dışında da konumlandırılabilir. Örneğin aracın ön tamponunda yere yakın duran bir kamera ile yakalayacağınız bir hız efekti kalitenizi arttırırken, çekimlerinizin daha pratik ve güvenli olmasını sağlayacaktır.

Parmak kamera 2.9mm'lik geniş açı objektifi sayesinde ön camın içerisine yerleştirildiğinde, ön koltuktaki her iki kişiyide kadraja alabilmektedir. Parmak kamerayı aracın çamurluklarından birinde konumlandırarak çok güzel lastik detayı çekilebilir. Parmak kamera ile hayal ettiğiniz her açıyı oluşturmak mümkündür.

F1 ve dünyada birçok yarışta kullanılan telemetry sistem sayesinde, aracın hız, devir saati, gaz ve fren pedalı göstergelerinin görüntü üzerinde dijital olarak yer almasını sağlayabilir, in-car-cam görüntüsünü telsiz link vasıtasıyla canlı yayına aktarabiliriz.

Ralli ve pist yarışlarınızda da, kaset teslimi projelerimiz ile her zaman yanınızdayız... A prodüksiyon ve işinde uzman ekibimiz çekimlerinizde sizinle birlikte çalışmaktan gurur duyacaktır.

 
 

© A Computer 2006.